CC0100JRNPO7BN820
DigiKeys varenummer
13-CC0100JRNPO7BN820TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0100JRNPO7BN820CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0100JRNPO7BN820DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0100JRNPO7BN820
Beskrivelse
CAP CER 82PF 16V C0G/NP0 01005
Detaljeret beskrivelse
82 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)