CC0100JRNPO7BN160 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 15.634
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Murata Electronics
Taiyo Yuden
16 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 01005 (0402 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0100JRNPO7BN160
DigiKeys varenummer
13-CC0100JRNPO7BN160TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0100JRNPO7BN160
Beskrivelse
CAP CER 16PF 16V C0G/NP0 01005
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)