CA0612KRX7R8BB102
DigiKeys varenummer
13-CA0612KRX7R8BB102TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CA0612KRX7R8BB102CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CA0612KRX7R8BB102DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CA0612KRX7R8BB102
Beskrivelse
CAP ARRAY 1000PF 25V X7R 0612
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000pF Isoleret Kondensator 4 Array 25 V X7R 1206 (3216 metrisk)
Kategori
Antal kondensatorer
4
Producenter
YAGEO
Kredsløbstype
Isoleret
Serie
Temperaturkoefficient
X7R
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
1000pF
Leverandørs enhedspakning
0612 (1632 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
25 V
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)