AT1206CRD0780R6L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale Thin Film
Susumu
På lager: 870
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
80.6 Ohms ±0,25% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT1206CRD0780R6L
DigiKeys varenummer
AT1206CRD0780R6L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT1206CRD0780R6L
Beskrivelse
RES SMD 80.6 OHM 0.25% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT1206CRD0780R6L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)