AT1206BRD07715KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 3.016
Stackpole Electronics Inc
715 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT1206BRD07715KL
DigiKeys varenummer
AT1206BRD07715KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT1206BRD07715KL
Beskrivelse
RES SMD 715K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT1206BRD07715KL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)