AT1206BRD0751R1L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
Opgradering
Vishay Dale
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
51.1 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT1206BRD0751R1L
DigiKeys varenummer
AT1206BRD0751R1L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT1206BRD0751R1L
Beskrivelse
RES SMD 51.1 OHM 0.1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT1206BRD0751R1L Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)