AT0805DRE07226KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Stackpole Electronics Inc
226 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0805DRE07226KL
DigiKeys varenummer
AT0805DRE07226KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0805DRE07226KL
Beskrivelse
RES SMD 226K OHM 0.5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0805DRE07226KL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)