AT0805DRD07118KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
TE Connectivity Passive Product
På lager: 128
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
118 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0805DRD07118KL
DigiKeys varenummer
AT0805DRD07118KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0805DRD07118KL
Beskrivelse
RES SMD 118K OHM 0.5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0805DRD07118KL Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)