AT0805CRD071K15L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 612
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
På lager: 85
1.15 kOhms ±0,25% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0805CRD071K15L
DigiKeys varenummer
AT0805CRD071K15L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0805CRD071K15L
Beskrivelse
RES SMD 1.15KOHM 0.25% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0805CRD071K15L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)