AT0805BRD078K66L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 2.302
Datablad
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Opgradering
Vishay Dale
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
8.66 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0805BRD078K66L
DigiKeys varenummer
AT0805BRD078K66L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0805BRD078K66L
Beskrivelse
RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0805BRD078K66L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)