AT0805BRD0723R2L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
TE Connectivity Passive Product
På lager: 980
23.2 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0805BRD0723R2L
DigiKeys varenummer
AT0805BRD0723R2L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0805BRD0723R2L
Beskrivelse
RES SMD 23.2 OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0805BRD0723R2L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)