AT0805BRD0721K5L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 7.210
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Opgradering
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Stackpole Electronics Inc
På lager: 24
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
21.5 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0805BRD0721K5L
DigiKeys varenummer
AT0805BRD0721K5L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0805BRD0721K5L
Beskrivelse
RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0805BRD0721K5L Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)