AT0603CRD0753K6L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
53.6 kOhms ±0,25% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0603CRD0753K6L
DigiKeys varenummer
AT0603CRD0753K6L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0603CRD0753K6L
Beskrivelse
RES SMD 53.6K OHM 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AT0603CRD0753K6L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)