AT0402DRD07100RL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 11.927
Datablad
TE Connectivity Passive Product
TE Connectivity
TE Connectivity
På lager: 761
100 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0402DRD07100RL
DigiKeys varenummer
13-AT0402DRD07100RLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-AT0402DRD07100RLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-AT0402DRD07100RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AT0402DRD07100RL
Beskrivelse
RES SMD 100 OHM 0.5% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0402DRD07100RL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)