AT0402CRD0780K6L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
80.6 kOhms ±0,25% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0402CRD0780K6L
DigiKeys varenummer
AT0402CRD0780K6L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0402CRD0780K6L
Beskrivelse
RES SMD 80.6K OHM 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AT0402CRD0780K6L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)