AT0402CRD0722KL
DigiKeys varenummer
AT0402CRD0722KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0402CRD0722KL
Beskrivelse
RES SMD 22K OHM 0.25% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 kOhms ±0,25% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
AT0402CRD0722KL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)