AT0402BRD071K47L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 16
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 5
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 927
Panasonic Industry
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
1.47 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0402BRD071K47L
DigiKeys varenummer
AT0402BRD071K47L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0402BRD071K47L
Beskrivelse
RES SMD 1.47KOHM 0.1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0402BRD071K47L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)