AR1206FR-0790R9L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 5.975
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 10.195
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
90.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AR1206FR-0790R9L
DigiKeys varenummer
AR1206FR-0790R9L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AR1206FR-0790R9L
Beskrivelse
RES SMD 90.9 OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AR1206FR-0790R9L Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)