AR0805FR-07287KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Stackpole Electronics Inc
287 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AR0805FR-07287KL
DigiKeys varenummer
AR0805FR-07287KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AR0805FR-07287KL
Beskrivelse
RES SMD 287K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AR0805FR-07287KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)