AF1210JR-07470KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 10
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
470 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AF1210JR-07470KL
DigiKeys varenummer
AF1210JR-07470KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AF1210JR-07470KL
Beskrivelse
RES SMD 470K OHM 5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AF1210JR-07470KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)