AF1206FR-07562KL
DigiKeys varenummer
13-AF1206FR-07562KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AF1206FR-07562KL
Beskrivelse
RES CHIP 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
562 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)