AF0603JR-07330RL
DigiKeys varenummer
13-AF0603JR-07330RLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-AF0603JR-07330RLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-AF0603JR-07330RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AF0603JR-07330RL
Beskrivelse
RES SMD 330 OHM 5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
330 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AF0603JR-07330RL Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)