AF0603FR-0713R3L
DigiKeys varenummer
13-AF0603FR-0713R3L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AF0603FR-0713R3L
Beskrivelse
RES 13.3 OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
13.3 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)