AF0201JR-0724RL
DigiKeys varenummer
13-AF0201JR-0724RL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AF0201JR-0724RL
Beskrivelse
RES 24 OHM 5% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)