AC2512JK-07820KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Stackpole Electronics Inc
820 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC2512JK-07820KL
DigiKeys varenummer
AC2512JK-07820KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC2512JK-07820KL
Beskrivelse
RES SMD 820K OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC2512JK-07820KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)