AC2512FK-7W470KL
DigiKeys varenummer
13-AC2512FK-7W470KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC2512FK-7W470KL
Beskrivelse
RES 470K OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
470 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)