AC2512FK-07118KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
Similar
Panasonic Industry
118 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC2512FK-07118KL
DigiKeys varenummer
AC2512FK-07118KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC2512FK-07118KL
Beskrivelse
RES SMD 118K OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC2512FK-07118KL Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)