AC2010FK-071K58L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 750
Panasonic Industry
1.58 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC2010FK-071K58L
DigiKeys varenummer
AC2010FK-071K58L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC2010FK-071K58L
Beskrivelse
RES SMD 1.58K OHM 1% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC2010FK-071K58L Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)