AC2010FK-07174KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
174 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC2010FK-07174KL
DigiKeys varenummer
AC2010FK-07174KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC2010FK-07174KL
Beskrivelse
RES SMD 174K OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC2010FK-07174KL Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)