AC1210JR-07240KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
240 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC1210JR-07240KL
DigiKeys varenummer
AC1210JR-07240KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC1210JR-07240KL
Beskrivelse
RES SMD 240K OHM 5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC1210JR-07240KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)