AC1210FR-07140RL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
140 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC1210FR-07140RL
DigiKeys varenummer
13-AC1210FR-07140RLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-AC1210FR-07140RLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-AC1210FR-07140RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AC1210FR-07140RL
Beskrivelse
RES SMD 140 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC1210FR-07140RL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)