AC1210FR-0712KL
DigiKeys varenummer
13-AC1210FR-0712KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-AC1210FR-0712KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-AC1210FR-0712KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AC1210FR-0712KL
Beskrivelse
RES SMD 12K OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AC1210FR-0712KL Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)