AC1206KKX7R9BB224
DigiKeys varenummer
311-3224-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-3224-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-3224-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AC1206KKX7R9BB224
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
AC1206KKX7R9BB224 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,049" (1,25mm)