AC1206KKX7R0BB474
DigiKeys varenummer
13-AC1206KKX7R0BB474TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-AC1206KKX7R0BB474CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-AC1206KKX7R0BB474DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AC1206KKX7R0BB474
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
AC1206KKX7R0BB474 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)