AC1206FR-13560KL
DigiKeys varenummer
13-AC1206FR-13560KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC1206FR-13560KL
Beskrivelse
RES CHIP 1206
Detaljeret beskrivelse
560 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)