AC1206FR-071R24L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 9.668
Datablad
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
1.24 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC1206FR-071R24L
DigiKeys varenummer
AC1206FR-071R24L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC1206FR-071R24L
Beskrivelse
RES SMD 1.24 OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC1206FR-071R24L Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)