AC0805FR-07154KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
154 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC0805FR-07154KL
DigiKeys varenummer
AC0805FR-07154KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC0805FR-07154KL
Beskrivelse
RES SMD 154K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC0805FR-07154KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)