AC0805FR-0714RL | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | AC0805FR-0714RL |
Beskrivelse | RES SMD 14 OHM 1% 1/8W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 14 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | AC0805FR-0714RL Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,024" (0,60mm) |