AC0603FR-07825KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 7.879
Datablad
825 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC0603FR-07825KL
DigiKeys varenummer
AC0603FR-07825KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC0603FR-07825KL
Beskrivelse
RES SMD 825K OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AC0603FR-07825KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)