AC0603CRNPO9BN5R6 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Murata Electronics
På lager: 31.478
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
Parametrisk ækvivalent
KEMET
Murata Electronics
5.6 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)