AC0402JR-7W22RL
DigiKeys varenummer
13-AC0402JR-7W22RLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-AC0402JR-7W22RLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-AC0402JR-7W22RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AC0402JR-7W22RL
Beskrivelse
RES 22 OHM 5% 1/8W 0402
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,015" (0,37mm)