AC0402FR-0747KL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 564.479
Datablad
47 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm