AC0402FR-07220KL | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | AC0402FR-07220KL |
Beskrivelse | RES SMD 220K OHM 1% 1/16W 0402 |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 220 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | AC0402FR-07220KL Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,015" (0,37mm) |