AC0201FR-0717K8L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 45.187
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 15.673
Datablad
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 606
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
17.8 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC0201FR-0717K8L
DigiKeys varenummer
AC0201FR-0717K8L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC0201FR-0717K8L
Beskrivelse
RES SMD 17.8K OHM 1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC0201FR-0717K8L Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)