AC0201FR-07120KL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 18.446
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 62.437
Datablad
120 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm