AC0201FR-0711K5L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 35.934
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 6.303
Datablad
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
11.5 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AC0201FR-0711K5L
DigiKeys varenummer
AC0201FR-0711K5L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AC0201FR-0711K5L
Beskrivelse
RES SMD 11.5K OHM 1% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AC0201FR-0711K5L Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)