AA2512JK-07150KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
150 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA2512JK-07150KL
DigiKeys varenummer
AA2512JK-07150KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA2512JK-07150KL
Beskrivelse
RES SMD 150K OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AA2512JK-07150KL Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)