AA2512FK-07470KL
DigiKeys varenummer
AA2512FK-07470KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA2512FK-07470KL
Beskrivelse
RES SMD 470K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
470 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
AA2512FK-07470KL Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)