AA2010JK-07620KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
620 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA2010JK-07620KL
DigiKeys varenummer
AA2010JK-07620KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA2010JK-07620KL
Beskrivelse
RES SMD 620K OHM 5% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AA2010JK-07620KL Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)