AA1218FK-0711KL
DigiKeys varenummer
AA1218FK-0711KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA1218FK-0711KL
Beskrivelse
RES SMD 11K OHM 1W 1812 WIDE
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 kOhms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1812 (4532 metrisk), 1218 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
AA1218FK-0711KL Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 1812 (4532 metrisk), 1218
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,181" B (3,10mm x 4,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)